Вітаємо юні таланти!

  • Загальні новини
  • 02 чер 2021 17:32
  • Автор:  пресслужба
Визначено переможців обласних конкурсів на кращий твір та малюнок на тему "Людина та ліс", «Охорона праці очима дітей»
Щороку під егідою Державного агентства лісових ресурсів України держлісгоспи Вінниччини проводять для школярів конкурси на кращий малюнок і твір за темою «Людина та ліс». Також цього року проводився конкурс на кращий малюнок на тему «Охорона праці очима дітей». Підведено підсумки конкурсів на  обласному етапі.
Переможці в номінації «Кращий твір»
1 місце:
 ДП "Бершадський лісгосп",  Маценко Дарія, 8 клас, Сумівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Бершадської ОТГ Гайсинського району;
 ДП «Вінницький лісгосп», Курбанов Вадим,  8-В клас, КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №12 ВМР».
 
2 місце:
 ДП "Могилів-Подільський лісгосп", Маліновська Юлія,  8 клас, КЗ «Моївська ЗОШ І-ІІІ ст. Бабчинецької сільської ради Чернівецького району»;
 ДП «Вінницький лісгосп», Лисюк Даниїл, 5-Г кл., КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №6 ВМР».
 
3 місце:
- ДП «Гайсинський лісгосп», Кондратюк Крістіна,  7 клас, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Губник;
- ДП «Гайсинський лісгосп», Геда Владислава, 10 клас, Оляницька СЗШ І-ІІІ ст.
 
Переможці в номінації «Кращий малюнок»
1 місце:
ДП «Вінницький лісгосп», Кароліна Навітанюк, 4-В кл., КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №6 ВМР»;
 ДП «Гайсинський лісгосп», Васіліса Ткачук,  2 клас, Оляницька ЗЗСО.
 
2 місце:
ДП "Могилів-Подільський лісгосп", Блюменштейн Ілля, 4 клас, КЗ «Моївська ЗОШ І-ІІІ ст. Бабчинецької сільської ради Чернівецького району»; 
 ДП "Бершадський лісгосп", Крикун Анна, 2 клас, Сумівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Бершадської ОТГ Гайсинського району.
 
3 місце: 
ДП "Могилів-Подільський лісгосп", Паламарчук Софія,  2 клас, Зведенівська ЗЗСО І-ІІІ ст.;
ДП «Гайсинський лісгосп», Гулій Єлизавета, 3-А клас, ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 Гайсинської міської ради.
 
Заохочувальні відзнаки :
ДП «Тульчинське ЛМГ», Бородачик Артем, 2 клас, Кирнасівська ЗШ І-ІІ ст.; 
ДП «Тульчинське ЛМГ», Мазур Софія,  5-А клас, Тульчинська ЗОШ №3.
 
 
Переможці конкурсу на кращий малюнок на тему «Охорона праці очима дітей»:
У 3-ій віковій категорії
 
 1 місце: 
ДП «Вінницький лісгосп», Молошнюк Марина, 10-А клас, КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №6 ВМР»; 
 
2 місце: 
ДП «Вінницький лісгосп», Діана Потапова, 11-Г клас, КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №6 ВМР»;
 
У 2-й віковій категорії
 1 місце
 ДП «Бершадський лісгосп», Войтовська Юліана, 7 клас, Серединський ЗЗСО І-ІІІ рівнів ім. В.М. Думанського Джулинської сільської ради;
2 місце
 ДП «Вінницький лісгосп», Денис Тіщенко, 8-Б клас, КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №6 ВМР;
3 місце
 ДП «Вінницький лісгосп», Кирил Конах, 6-А клас, КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №6 ВМР.
У 1-й віковій категорії
1 місце:
ДП «Тульчинське ЛМГ», Мазур Софія,  5-А клас, Тульчинська ЗОШ №3.
2 місце:
ДП "Могилів-Подільський лісгосп", Криворучко Софія, 2 клас, Зведенівський ЗЗСО І-ІІІ ст.;
 ДП «Іллінецький лісгосп», Вовк Артем,  3-В клас, НВК №1 м. Немирів.
3 місце:
ДП "Могилів-Подільський лісгосп", Вітюк Ілля,  2 клас, Зведенівський ЗЗСО І-ІІІ ст.;
 ДП "Бершадський лісгосп", Гончарук Дар’я, 2 клас, Тирлівська філія Шляхівського опорного ЗЗСО І-ІІІ рівнів ім. Г.Й. Кузика.
Заохочувальні відзнаки:
ДП «Тульчинське ЛМГ», Козончук Даніїл,  2 клас, Кирнасівська ЗОШ 1-3 ст.;
ДП «Тульчинське ЛМГ», Сокур Катерина, 7-Б клас, Тульчинська ЗОШ №1.
Пресслужба Вінницького ОУЛМГ